Odbiór dysków do odzyskiwania danych

Strona główna Odbiór dysków

Odzyskiwanie danych z bezpłatnym odbiorem od Klienta

Chcesz zamówić odzyskiwanie danych? Zamów bezpłatne odebrania dysku twardego (lub innego nośnika) z Twojego miejsca zamieszkania lub firmy.

Jak to działa?

Wystarczy zadzwonić na numer 22 861 86 49, aby zamówić bezpłatnego kuriera. Kurier najdalej w ciagu 24 godzin zabierze od Państwa nośnik i dostarczy do naszej firmy.

Czy można wysłać dysk samodzielnie?

Jeżeli zależy Ci na czasie to możesz skorzystać z Twojej firmy kurierskiej lub poczty. Można go dostarczyć również osobiście.

Adres do dostarczania nośników:
     Avidata Sp. z o.o.
     Ul. Chłodna 64
     00-872 Warszawa

Ile to będzie kosztowało?

Na stronie zamieszczamy cennik naszych usług. Podane ceny są orientacyjne. Natomiast dla każdego Klienta wykonujemy bezpłatną analizę przed przystąpieniem do realizacji usługi. W ramach bezpłatnej analizy dokonujemy również wyceny. Po wykonaniu analizy Klient może zdecydować czy zamówić ostateczną usługę. Procedura nie jest zobowiązująca (tzn. nie trzeba odzyskiwać danych np. jeżeli cena okazuje się dla Klienta zbyt wysoka).

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z numerem 22 861 86 49. Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych usług i związane z przedstawianym zagadnieniem.
Powrót