Odzyskiwanie danych z dysków SSD

Strona główna Odzyskiwanie danych z dysków SSD

Obsługiwani operatorzy

Odzyskujemy dane z dysków SSD wszystkiech usterek i modeli

  1. GoodRAM
  2. Adata
  3. Western Digital
  4. San Disk
  5. Samsung
  6. Kingston
  7. pozostałe modele

Odzyskujemy dane z dysków SSD usunięte, po formacie, uszkodzone.

Odzyskujemy dane w przypadku uszkodzeń dysków SSD- dysk nie pojawia się, dysk pojawia się z nieprawidłową pojemnością, dysk pojawia się ale nie ma dostepu do danych

Jakim usterkom ulegają dyski SSD

Dysk SSD to pamięć składająca się z chipu, na kórym jest oprograowanie sterujące pracą dysku oraz chipów pamięci. Najczęstszą usterką w dyskach SSD jest zużycie chipów zarówno tych na których jest opogramowanie, jak i chipów z pamięcią. Do usterki może również dojść na skutek upadku dysku, gwałtownego zamknięcia klapy laptopa, wstrząsów, poprzez owstanie silnego imuplsu elektrycznego. Inną usterką są uszkodzenia elementów na elektronice.

Czy da się odzyskać dane z dyków SSD uszkodzoznych mechanicznie?

W większości przypadków mamy możliwść odzyskania danych z uszkodzonych dysków SSD. Dyski SSD to nowa technologia, która stale się rozwija, dlatego stale trzeba wdrażać nowe metody odzyskiwania danych. Nasze laboratorium posiada autorskie rozwiązania do pracy z dyskami SSD, dzięki czemu jesteśmy tam, gdzie granica technologiczna i kończymy sukcesem wiekszość przypadków dysków SSD.

Ważna informacja: w przypadku usunięcia danych z dysków SSD należy wyłączyć laptop lub odpiąć dysk z zasilania i niezwłocznie dostaczyć do nas. Czas ma kluczowe znaczenie. Im szybciej dostaczysz dysk tym większa szansa na odzyskanie danych.


W przypadku pytań prosimy o kontakt z numerem 22 861 86 49. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Powrót